Stratenloop Denderleeuw - zondag 23 februari 2020
Klik hier voor alle info

Facebooklink 

Voorinschrijvingen tot en met 19 februari

Adres: Walleken 12, 9470 Denderleeuw

Afstanden: 400m – 9u30/9u40; 800m – 9u50; 2,5 km – 10u10 | 5 km – 10u10; 10 Km – 11u00

Uitslagen:
Uitslagen kids 

Uitslagen 2,5 Km

Uitslagen 5 Km

Uitslagen 10 Km

Foto’s vind je hier

Eetfestijn - vrijdag 13 maart 2020
Klik hier voor alle info

Facebooklink 

Foto’s vind je hier

 

 

Lentejogging Dworp - zaterdag 14 maart 2020
Klik hier voor alle info

Facebooklink 

Adres: Zaal ‘Ons Huis’, Vroenenbosstraat 4 te 1653 Dworp

Afstanden: 400m – 9u30/9u40; 800m – 9u50; 2,5 km – 10u10 | 5 km – 10u10; 10 Km – 11u00

Uitslagen:
Uitslagen 500 m

Uitslagen 1000 m

Uitslagen 4,7 Km

Uitslagen 11,4 Km

Foto’s vind je hier

Pegasusloop Londerzeel - zondag 29 maart 2020
Klik hier voor alle info

Facebooklink (coming soon)

Voorinschrijving tot xx/xx/20

Adres: 1840 STEENHUFFEL, School TER ELST, J. Van Doorslaerstraat 47.

Afstanden: 400m – 9u30/9u40; 800m – 9u50; 2,5 km – 10u10 | 5 km – 10u10; 10 Km – 11u00

Uitslagen:

Uitslagen 250 m (14u00)  ° t/m 2014

Uitslagen 500 m (14u10) °2011 – 2013

Uitslagen 1 Km (14u20) °2008 -2010

Uitslagen 3,5 km (14u45)

Uitslagen 7 Km (14u45)

Uitslagen 10,5 Km (15u30)

Foto’s vind je hier

Abdijloop Hekelgem - zaterdag 04 april 2020
Klik hier voor alle info

Website van de organisator

Facebooklink 

Adres: Gasthof d’Oude Brouwerij, Abdijstraat 6, 1790 Affligem

Uitslagen:

Uitslagen 300 m (14u00)  t/m 7 jaar

Uitslagen 1000 m (14u15) 8 t/m 12 jaar

Uitslagen 3,05 Km (14u30) 

Uitslagen 6,1 km (15u15)

Uitslagen 9,15 Km (16u00)

Uitslagen 10,5 Km (15u30)

Foto’s vind je hier

Stratenloop Essene - zondag 05 april 2020
Klik hier voor alle info

Facebooklink 

Adres: vrije Basisschool De Klimming, Assestraat 5 Essene

Voorinschrijvingen: tot en met woensdag 01/04/2020

Uitslagen:
Uitslagen 250 m (10u00) ° 2013 of jonger

Uitslagen 800 m (10u10) °2008 of jonger

Uitslagen 4 Km (10u20)

Uitslagen 7 Km (10u20)

Uitslagen 14 Km (10u30)

Uitslagen 21 Km (10u30)

Foto’s vind je hier

Den Bos Rond, Sint Katharina Lombeek - zondag 19 april 2020
Klik hier voor alle info

Facebooklink 

Adres:  Kantine Sparta den bos – Rietstraat 8 – 1742 Sint Katherina – Lombeek

​Inschrijven kan ook via joggingdenbosrond11@gmail.com en op rekeningnummer BE51 1030 6308 8262
Met vermelding van je naam , adres , en email adres.

Uitslagen:
Uitslagen 400 m (09u30) 3 tot 8 jaar

Uitslagen 800 m (09u40) tot 12 jaar

Uitslagen 5,6 Km (10u00)

Uitslagen 11,2 Km (10u00)

Uitslagen 16,8 Km (10u00)

Begeleide wandeling (10u00)

Foto’s vind je hier

Hyacintenjogging, Essenbeek - zaterdag 25 april 2020
Klik hier voor alle info

Facebooklink 

Voorinschrijvingen vanaf 14 maart

Adres: Zaal Vergeetmijnietje:    Kasteelstraat 124 te 1500 Halle

Uitslagen:
Uitslagen 600 m (14u00) tot en met 8 jaar

Uitslagen 1200 m (aansluitend) van 9 tot 13 jaar

Uitslagen7,5 Km (14u45)

Uitslagen 14 Km (14u30) vanaf 14 jaar

Uitslagen 21 Km (14u30)

Foto’s vind je hier

Te voet naar Halle - vrijdag 01 mei 2020

Info wordt later meegedeeld

Foto’s vind je hier

Zenneloop, Lot - zondag 3 mei 2020
Klik hier voor alle info

Website organisatie

Facebooklink (coming soon?)

Adres:  Blokbos, beerselstraat 2, 1651 Lot

Uitslagen:

Uitslag 150 m (09u20) 

Uitslag 300 m (aansluitend) 

Uitslag 600 m (aansluitend)

Uitslag 900 m (aansluitend)

Uitslagen7,7 Km (10u00)

Uitslagen 15,4 Km (10u00) 

Foto’s vind je hier

Trail des deux Ourthes - zaterdag 9 mei 2020
Klik hier voor alle info

Facebooklink 

Voorinschrijving tot 03/05/2020

Adres: Rue Grande 31, 6687 Bertogne

Uitslagen:

Uitslag 12 Km (13u10-14u00)

Uitslag 25 Km (13u00)

Uitslagen 42 Km (10u30)

Uitslagen 62 Km (09u00) 

Foto’s vind je hier