Lentejogging - zaterdag 16 maart 2019
Klik hier voor alle info

Facebooklink 

Adres: Vroenbosstraat 4 – 1653 Dworp

Afstanden: 4.7 km – 14u40 | 11.7km – 15u15

Uitslagen:
Uitslagen kids en wandelen

Uitslagen 4,7 Km

Uitslagen 11,7 Km

Foto’s vind je hier

Solidpharma Run Essene - zondag 24 maart 2019
Klik hier voor alle info

Facebooklink

Naar de Inschrijvingen

Adres: Assestraat – 1790 Essene

Afstanden: 200 m (14.00 Hr); 800 m (14.10 Hr); 4 Km – 7 Km (14.30 Hr); 14 Km – 21 Km (14.40 Hr)
                    4 Km wandelen (14.00 – 15.00 Hr)

Uitslagen:
Uitslagen 21 Km

Uitslagen 14 Km

Uitslagen 7 Km

Uitslagen 4 Km

Uitslagen 800 m kids

Uitslagen 200 m jongens

Uitslagen 200 m meisjes

Link naar de foto’s

Pegasusloop - zondag 31 maart 2019
Klik hier voor alle info

 Facebooklink

 Naar de inschrijvingen (onderaan op de pagina)

 Adres: J Van Doorslaerstraat 47 – 1840 Steenhuffel

Afstanden: 250 m (14.00 Hr); 500 m (14.10 Hr); 1 Km (14.20 Hr); 3,5 Km – 7 Km (14.45); 10,5 Km (15.30 Hr)

 Uitslagen:
Uitslag 10,5 Km

Uitslag 7 Km

Uitslag 3,5 Km

Link naar de foto’s (Studio 7)

Abdijloop - zaterdag 06 april 2019
Klik hier voor alle info

Facebooklink

Naar de inschrijvingen

Adres:  Gasthof d’Oude Brouwerij , Abdijstraat 6,1790 Hekelgem

Afstanden: 300 m (14u00); 1000m (14u15); 3 Km (14u30); 6 Km (15u15); 9 Km (16u00)

Uitslagen:
Uitslag 3 Km
Uitslag 6 Km
Uitslag 9 Km

Foto’s:

Foto’s 3 Km
Foto’s 6 Km
Foto’s 9 Km

Vlaanderens mooiste marathon in Zwalm - zondag 14 april 2019
Klik hier voor alle info

Facebooklink

Naar de inschrijvingen

Adres: Gemeentelijke feestzaal De Zwalmparel, Sportlaan 1, Zwalm

Afstanden: halve marathon, marathon en aflossingsmarathon allen om 10u00

Uitslagen:
Uitslagen estafette
Uitslagen halve marathon
Uitslagen marathon

Link naar artikel in De Beiaard en enkele foto’s
Meer foto’s op de facebookpagina

14° Molenjogging - maandag 22 april 2019
Extra info

Facebooklink

Adres: Provinciaal Proefcentrum, Molenstraat 26 – 1760 Pamel

Afstanden: 1 Km (09u30); 6 Km – 12 Km (10u15)

Uitslagen:
Uitslag 12 Km
Uitslag 6 Km

Foto’s
Link naar foto’s

38° Hyacintenjogging - zaterdag 27 april 2019
Klik hier voor alle info.  

Facebooklink 

Naar de inschrijvingen

 

Adres: Zaal Vergeetmijnietje – Kasteelstraat 124, 1500 Essenbeek 

Afstanden: 600 m (14u00) 1200 m (aansluitend aan de 600 m); 7,5 Km (14u45); 14 Km (14u30) ; 21 Km (14u30)

 

Link naar de uitslagen en de foto’s 

8° jogging Den Bos Rond - zondag 28 april 2019
Klik hier voor alle info

Facebooklink

Inschrijvingen: Ter plaatse vanaf 08u30

Adres: Kantine Sparta den Bos, Rietstraat 8,  1742 Sint Katherina Lombeek

Afstanden: 400 m (09u30); 800 m (09u40); 5,6 Km – 11,2 Km – 16,8 Km (10u00).

Uitslagen:
 Link naar de uitslagen  

Foto’s
Link naar de foto’s

Te voet naar Halle - woensdag 01 mei 2019

7° Brasserrun - zaterdag 04 mei 2019
Klik hier voor alle info

Facebooklink 

Inschrijvingen

Adres: Marktplein – 1703 Schepdaal

Afstanden: 5 Km  10 Km – 15 Km: 15u30
                    3-6 j: 400m 14u00; 6-9 j: 700m 14u30; 9-12j 1400m 15u00

Link naar de uitslagen

36° Dwars door Ninove - zondag 05 mei 2019
Klik hier voor alle info

Facebooklink 

Online inschrijvingen tot 01 mei 2019

Adres: Atletiekpiste – 9400 Ninove

Afstanden: 5 Km  10 Km – 15 Km: 15u30
                    400 m Kabouterloop (<7j): 14u45; 800 m Jeugdloop (7 à 12j): 15u00; 400 m G-Run: 15u15 

Link naar de uitslagen

6° Plantentuinjogging - zondag 12 mei 2019
Klik hier voor alle info

Facebooklink 

Online inschrijvingen vanaf 01 maart 2019

Adres: Basisschool De Leertuin – via Nieuwelaan 98-100 , 1860 Meise

Afstanden: 7,2 Km: 13u00   13,6 Km: 14u30 
Uitslag 7,4 Km                                         

Uitslag 13,4 Km

7° Trail d'Esneux - zondag 19 mei 2019
Klik hier voor alle info

Facebooklink 

Online inschrijvingen

Adres: Ecole Saint Michel – 7 rue Simonis, 4130 Esneux

Afstanden: 09u30: 30 Km; 10u00: 17 Km
                    11u00: kinderjogging: 300 m; 600 m; 900 m
Link naar de uitslagen

Kasteeljogging - zaterdag 25 mei 2019
Klik hier voor alle info

Facebooklink 

Geen online inschrijvingen!

Adres: Sportvelden KFC Perk – Kerkdreef, 1820 Perk

Afstanden: 11 Km       link naar de uitslag
                      5 Km       link naar de uitslag

8° Duoloop Oetingen - donderdag 30 mei 2019
Klik hier voor alle info

Geen Facebooklink 

Geen online inschrijvingen

Adres:  café ’t Vijfde Wiel –  Kerkplein 1 – Oetingen (vanaf 9u)

Afstanden: 10u30: kidsrun
                    11u00: 4Km – 4 Km – 4 Km
Uitslagen:  uitslag 500m

                   uitslag duoloop 4/4/4 Km

22° 't Hol op - zaterdag 01 juni 2019
Klik hier voor alle info

Facebooklink 

Geen online inschrijvingen

Adres:  Voetbalterreinen KFC Wambeek, Stenebrugstraat 23b, 1741 Wambeek

Afstanden: 200 m: 13u30; 400 m: 13u40; 800 m: 13u50
                    12 Km: 14u30; 6 Km: 14u45
Uitslagen:  link naar de uitslagen 

10° Affligemloop - zaterdag 08 juni 2019
Klik hier voor alle info

Facebooklink 

Geen online inschrijvingen

Adres:  Gemeentelijke Cultuurzaal, Bellestraat 99 te Affligem

Afstanden:   5,3 Km (15u00);  10,6 Km (15u05); 10 miles (15u10)

Uitslagen:  link naar de uitslagen

Sobbaikajogging - zondag 16 juni 2019
Klik hier voor alle info

Geen facebookpagina

Geen online inschrijvingen

Adres: ‘Onder voorbehoud: Centrum Lindegroen‘, Degelaenstraat 1, 1501 Buizingen (nabij St. Vincentiuskerk)

Afstanden:   600m; 1500m; 6 Km en 12 Km;  startschot 1ste wedstrijd: 14u30, rest aansluitend.

Uitslagen:  uitslag 6,5 Km       

                    uitslag 13 Km             

35ste Leeuwerikjogging - zaterdag 22 juni 2019
Klik hier voor alle info

Geen facebookpagina

Geen online inschrijvingen

Adres: Zonnig leven‘, Vanderstraetenstraat 198, 1600 Sint-Pieters-Leeuw

Afstanden:   G-sporters en kinderjogging 400 en 800m om 14u30;
                      jogging 5,5 Km en 11,2 Km om 15u00
               

Uitslagen:  Jeugd

                   5,5 Km

                   11,2 Km

                   Wandelaars

26ste Guldensporenjogging - zaterdag 06 juli 2019
Klik hier voor alle info

Facebooklink

Link naar online inschrijvingen  (5 ipv 7 €)

Adres: De Werker, Nieuwstraat 135, 1745 Opwijk

Afstanden:   Snoepjesloop t/m 6 jaar                    14u 00
                      Kinderloop 800m (7-11 jaar)             14u30
                      Jogging van 4 Km, 8 Km en 12 Km.
  15u00   
 
Uitslagen:  12 Km

                       8 Km

                       4 Km

                       800 m

Foto’s: Zie ook tabblad foto’s
             Link naar de foto’s van de organisatie
 

6de Droeshout-stadrun - zaterdag 13 juli 2019
Klik hier voor alle info

Facebooklink

Link naar online inschrijvingen  

Adres:   Parochiezaal Kerk Droeshout; Steenweg op Vilvoorde 229, 1745 Droeshout (Opwijk).

Afstanden:   Kidsrun  (200; 400; 600; 1000m)               15u 00
                      5Km; 10 Km, 10 miles; 1/2 marathon: 
  16u30   
Uitslagen:  Alle afstanden

 

Jogging Kobbegem Kermis - zondag 21 juli 2019
Klik hier voor alle info

Facebooklink

Geen online inschrijvingen  

Adres:   Broekstraat 8, 1730 Kobbegem

Afstanden:   Kidsrun  (250; 500; 1000m)                        14u 00
5Km; 10 Km, 15 Km:                                  
  15u 00


Link naar de uitslagen

25ste SNA Jogging Welle - vrijdag 26 juli 2019
Klik hier voor de info

Facebooklink

Geen online inschrijvingen 

Adres:   Vrije Basisschool Welle; Kerkstraat 55; 9473 Welle

Afstanden:   Kidsrun  (tot 9 jaar)                                    19u 00
                      Kidsrun (tot 12 jaar)                                   19u 10
                      Jogging (3, 5Km; 7 Km, 10,5 Km:              
19u 30   
Uitslagen:  hier beschikbaar voor alle afstanden
 

32ste Cecilialoop - zaterdag 27 juli 2019
Klik hier voor alle info 

Geen Facebooklink

Geen online inschrijvingen 

Adres:   Jongensschool Sint-Martens-Lennik 

Afstanden:   Kidsrun  (tot 7 jaar)                     300m              15u 00
                       Kidsrun (8 à 11 jaar)                   800m
                       Kidsrun (12 à 15 jaar)               1200m
                      6Km; 12 Km:                                  
                         15u 30   
Uitslagen:  6 Km                       1200m                                         300m                                            800m

                 12 Km   

33ste Stratenloop Erondegem - vrijdag 02 Augustus 2019
Klik hier voor alle info 

Facebooklink

Geen online inschrijvingen  

Adres:   feessttent Kuilstraat, Erondegem
Afstanden:   5 Km; 10 Km; 15 Km                                                           20u 00 
                    wandelen: 5 Km  

Uitslagen:  5 Km

                   10 Km

Streetrun Denderleeuw - vrijdag 09 Augustus 2019
Klik hier voor alle info 

Facebooklink

Online inschrijvingen  

Adres:  Sporthal Ottoy Walleken 12, 9470 Denderleeuw
Afstanden:  18u45 Kidsrun 500 meter & 1 km;
                   19u      G-Run    500 meter;
                   19u15 Familieloop 2,5km en 5km;
                   19u45 Stratenloop 10km

Uitslagen:  hier beschikbaar

50ste internationale “100 KM dodentocht, Bornem - vrijdag 09 Augustus 2019
Klik hier voor alle info 

Facebooklink

Geen inschrijvingen  meer mogelijk

Adres:  zie organisatie

Uitslagen:  weldra beschikbaar

11de Dwars door Lennik - vrijdag 16 Augustus 2019
Klik hier voor alle info 

Facebooklink

inschrijvingen  vanaf 18u00

Adres:  Andreas Masiusplein, 1750 Lennik
Afstanden:  18u45: kids run 400m & 800m
                   19u15: 4,4km – 7,8km & 11,2km
Prijs:           4,4km – 7,8km & 11,2km: €6,00      

Uitslagen:  hier beschikbaar

6de Tovenaarsloop, Iddergem - zondag 18 Augustus 2019
Klik hier voor alle info 

Facebooklink

Online inschrijvingen  t/m 11/08

Adres: Hof Ten Henne, Hoogstraat 106, 9472 Iddergem

Afstanden:  13u50: snoepjesloop (t/m 6j)   300m
                   14u00: kidsrun A (t/m 8j)          800m
                   14u15: kidsrun B (9à12j)          800m
                   14u45: familieloop                    2,7 Km en 5,4 Km
                   15u30: tovenaarsloop               10,8 Km
 Uitslagen:  hier beschikbaar

17de Dwars door Oetingen, zondag 25 Augustus 2019
Klik hier voor alle info 

Geen facebooklink

Geen online inschrijvingen  

Adres: zaal Elkerlyc Kerkplein Oetingen

Afstanden: Kinderlopen (250,500m,1000m) 14.20u
                  8km/16km 15.00u
                  4.2km Vintage Run 15.10u
Prijs: 5 €

 Uitslagen:  16 Km                     8 Km              4 Km               1000 m            500 m
                    wandelaars
                    250 m

1ste KWB-Femma Jogging, Ternat, zaterdag 31/08/2019
Klik hier voor alle info 

Geen facebooklink

Geen online inschrijvingen  

Adres: Jeugdcentrum Puls, Van Cauwelaertstraat 40, 1740 Ternat

Afstanden: 14u00 Kidsrun over 400,500 en 800m 
                  15u00 jogging 6 en 12Km
Prijs: 7 €

 Uitslagen:  12 Km
                    Kidsrun en 6 Km

E-villas Tour, Gooik, zondag 08 september 2019
Klik hier voor alle info 

Geen facebooklink

Geen online inschrijvingen  

Adres: Sportcentrum Koornmolen / ACP Clubhuis
            Processiestraat 15, 1755 Gooik

Afstanden: 14u30 Kidsrun (t/m 8j)   400 m 2€
                  14u45 Kidsrun (t/m 12j) 800 m 2€
                  15u00 stratenloop 5 Km 5€
                  15u00 stratenloop 10 Km 5€
                  15u00 stratenloop 21,1 Km 5€ (P.K. halve marathon)

Uitslagen:  weldra beschikbaar
                

4de ACP Beer mile, Gooik, vrijdag 20 september 2019
Klik hier voor de facebooklink

Inschrijven voor de beermile kan vanaf vandaag op volgend e-mailadres: jonas.sergooris@outlook.com. 
Inschrijving kost 5 euro per persoon. U kan dat betalen op volgend bankrekeningnummer: BE54 0017 9430 6097

Adres: Sportcentrum Koornmolen / ACP Clubhuis
            Processiestraat 15, 1755 Gooik

uur: 1900 -2200

Uitslagen:  beermile                     cavamile

Jogging Mollem, zaterdag 21 september 2019

Facebooklink

Geen online inschrijvingen  

Adres: De Kareel, Kouter 29, 1730 Asse        

Afstanden: Kidsrun 14:00 250 m
                  Kidsrun 14:15 500 m
                  Kidsrun 14:30 1 km
                 15:00 vertrek 5/10/15

Uitslagen: hier beschikbaar

11 de Bosmarathon, Buggenhout, zondag 29 september 2019
Klik hier voor alle info

Facebooklink

Online inschrijvingen  vanaf 1 juli (2€ korting)

Adres: Sportcentrum ‘De Pit’, Platteput 14, 9255 Buggenhout

– Start 09u30 : KidsRun 1€
– Start 10u00 : Jogging 11,7 km, 10€
– Start 10u30 : Marathon 23€
                         Halve Marathon 13€
                         Estafette Marathon 33€

Uitslagen:  uitslag marathon
                    uitslag halve marathon
                    uitslag estafettemarathon
                    uitslag jogging 11,7 Km

40ste Jogging 80, Dilbeek: zondag 06 oktober
Klik hier voor alle info

Facebooklink

Online inschrijvingen  nu beschikbaar

Adres: Patattenveld 1700 Dilbeek

Programma:
14u00 – 14u20 3 – 06j   600m
14u20 – 14u45 6 – 12j 1200m
14u20 – 14u45 6 – 12j 2400m
15u00 – 18u00 Jogging 80:  5; 10; 15; 20 Km

Uitslagenuitslag 5 Km
                   uitslag 10 Km
                   uitslag 15 Km
                   uitslag 20 Km
 

6de Rakkerrun, Gaasbeek, zondag 13 oktober 2019
Klik hier voor alle info

Facebooklink

Online inschrijvingen vanaf 8 augustus (3€; 6€)

Adres: Kasteelstraat 40, 1750 Gaasbeek (Lennik)

  • 14u30: KleuterRun 400m (tot en met 6 j) (4€)
  • 14u45: KinderRun 1.2 km (6-10 j)            (4€)
  • 15u: DuoRun 2 km                                   (4€)
  • 15u30: RakkerRun KasteelTrail Lennik 5 en 10 km  (8€)

Uitslagen:  uitslag duorun 2 Km
                  uitslag 5 Km
                  uitslag 10 Km

Drie provinciën Natuurloop, Malderen, zondag 20 oktober 2019
Klik hier voor alle info

Facebooklink

Voorinschrijvingen mogelijk 

Adres: Vermahal Malderen, Karreveld 3 (achter kerk)

  • 09u45: kidsrun (tot 11 jaar)                       (gratis)
  • 10u00: 1/8ste marathon 5 Km                  (€5)
  • 11u00: 1/4 marathon     10 Km                 (€6)
  • 11u00: 1/2 marathon     21 Km                 (€8)

Uitslagen

5de Donkmeerloop, Berlare, vrijdag 01 november 2019
Klik hier voor alle info

Facebooklink

Online inschrijvingen  

Adres: Festivalhal Donkmeer, Donklaan 125, 9290 Berlare

  • 13u00: Sportpodo Dhaese 6km (MAX 425 Deelnemers)
    Voorinschrijving: €10
  • 13u00: Bouwmaterialen van Malderen 12km 
    (MAX 425 Deelnemers)
    Voorinschrijving : €10
  • 14u30: SQM Time Halve Marathon (MAX 850 Deelnemers)
    Voorinschrijving : €15

Uitslagen:  6Km
                 12 Km
                 Halve marathon

1ste halve marathon GOUDA, Gouda, NLD, zondag 10 november 2019
 Klik hier voor alle info 

 Facebooklink

 Online inschrijvingen  

 Adres:  Goejanverwelledijk,  Sporthal De Zebra

  •  13u00: halve maratrhon (15€ via voorinschrijving)
  • 13u45: 10 Km (12,5 € via voorinschrijving)

Uitslagen:  alle uitslagen

9de Vredesloop, Aalst, zondag 17 november 2019
Klik hier voor alle info

Geen facebooklink

Online inschrijvingen  tot 10 november

Adres: Vredeplein, 9300 Aalst

  • 13u00 Snoepjesloop voor “Kangoeroes” J/M geboren 2013 en later    0€
  • 13u15 Kidsrun 400m voor “Benjamins” J/M geboren 2011-2012           3€ / 5€
  • 13u30 Kidsrun 800m voor “Pupillen” J/M geboren 2009-2010               3€ / 5€
  • 13u45 Kidsrun 1200m voor “Miniemen” J/M geboren 2007-2008          3€ / 5€
  • 14u00 9de Priester Daens Vredesloop 5km & CM-Duorun 5km             7€ / 10€ & 9€ / 14€
  • 14u309de Priester Daens Vredesloop 10km & 15km                             7€ / 10€

Uitslagen:  weldra beschikbaar