Criterium 2014

Datum Benaming Plaats Afstanden Start Ptn Info
Zaterdag 22/03 Lentejogging Dworp 4,7 11,6 14u40  12 Website - Uitslag
Zondag 30/03 Pegasusloop Londerzeel 5 10 15u00 9 Website - Uitslag
Zondag 13/04 Den Bos rond SKLombeek 5,6 11,2 16,8 10u00 12 Website - Uitslag
Maandag 21/4 Molenjogging Roosdaal 6 12 10u15 3 Website - Uitslag
Zaterdag 26/04 Hyacintenjogging Essenbeek 7,5 14 21 14u30 3 Website - Uitslag
Zaterdag 03/05 Kwadebeekjogging Leerbeek  4  12 15u00 3 Website - Uitslag
Zondag 04/05 Zenneloop Lot  7,7 15,4 15u00 9 Website - Uitslag
Zaterdag 10/05 Brasserrun Schepdaal 4 8 12 16u00  6 Website - Uitslag
 Zondag 18/O5 Plantentuinloop Meise  6  12 14u00 3 Website - Uitslag
Zondag 18/05 20 km van Brussel Brussel 20 10u00 4 Website - Uitslag
Zondag 25/05 Dwars door Ninove Ninove  5 10  15 15u30 3 Website - Uitslag
Donderdag 29/05 Denderloop Liedekerke 5  10  15  10u30 6 Website - Uitslag
Zaterdag 31/05 t Hol Op Wambeek 5,2 11,3 14u45  12 Website - Uitslag
Zondag 01/06 Duoloop Oetingen  15u00 3 Website - Uitslag
Zaterdag 07/06 Roadjogging Haaltert  3  6  12 15u00 3 Website - Uitslag
Zondag 08/O6 Aardbeienjogging Vlezenbeek 7  14  21  15u00 3 Website - Uitslag
Zaterdag 14/06 Affligemloop Affligem 5,3 10,6  10 miles  16u00 6 Website - Uitslag
Zaterdag 21/06 Leeuwerikloop St Pieters Leeuw 6 12  15u00 12 Website - Uitslag
Zondag 29/06 Vredesboomjogging Lebbeke 3,5 7 11 14u30 3 Uitslag
Zaterdag 05/07 Guldensporenjogging Opwijk  6,5  13 3 Website - Uitslag
Zondag 13/07 Raploperkesjogging Brakel  5 10  15  15u 3 Website - Uitslag
Zaterdag 19/07 Corrida Kobbegem  6 12 16u00  3 Website - Uitslag
Maandag 21/07 Grote prijs Marc Torrekens Appelterre  3,95 7,90 11,85 15u 3 Website - Uitslag
Woensdag 23/07 Beach run Koksijde 5 10 20u00 4 Website - Uitslag
Vrijdag 25/07 Jogging Welle Welle  3,5  7 10,5 19u30 6 Website - Uitslag
Zaterdag 26/07 Cecilialoop Lennik  6 12  15u00 3 Uitslag
Zaterdag 26/07 Bogaardenjogging Bogaarden 5  15 15u00 3 Website
Vrijdag 01/08 Katarinajogging Lombeek 5,6 11,2 16,8 20U00 12 Website - Uitslag
Vrijdag 08/08 Dodentocht Bornem 4 Website
Vrijdag 15/08 Dwars door Lennik Lennik  4,4 7,8  11,2  19u15 9 Website - Uitslag
Zondag 24/08 Dwars door Oetingen Oetingen 7  14  21  15u00 9 Website - Uitslag
Zaterdag 30/08 Dwars door Gooik Gooik  5  10 15u30  3 Website - Uitslag
Zaterdag 13/09 Pallieterjogging Liedekerke  4,5 9 14u30 3 Website - Uitslag
Zondag 28/09 Jogging Schepdaal Schepdaal  5  10  14u30 3 Website
Zondag 05/10 Jogging Dilbeek Dilbeek 5  10 15&20  15u00 6 Website - Uitslag
Zondag 12/10 (Halve) Marathon Eindhoven 21,1 13u30 4 Website
Zaterdag 18/10 Brussels Ekiden (aflossingsmarathon) Brussel 5  7,195  10  13u00 4 Website - Uitslag
Zondag 16/11 Priester Daens Vredesloop  Aalst  5 10 15  14u30 3 Website - Uitslag